Greenport Junior-Senior H.S. first-quarter honor roll

12/07/2014 7:00 AM |

FIRST-QUARTER HONOR ROLL

HIGH HONOR ROLL

Grade 12: Catherine Creedon, Brittany Doucett, Yanet Garcia, Caitlin Grilli, Aylin Guvenc, Samantha Henry, C.J. Hulse, Emma Marshall, Megan Murray, Dennis Nikolov, Carolyn Saito, Kenya Sanders, Isabelle Simon, Maria Soriano, Timmy Stevens, Sarah Tuthill, Christian Van Cleef, Sean Walden, Connor Whittle.

Grade 11: Valentina Acero, Ryan Costello, Marina DeLuca, Mercedes Edwards, Liam Lieblein, Maxwell Mastrangelo, Aidan Pollock, Carly Short, Thomas Spackman, Rosemary Volinski, Brendan Walker, Nicholas Wallace.

Grade 10: Toni Esposito, Ginger Hughes, Jared Leon, Caitlyn Macomber, Vivian Mantzopoulos, Maia Mazzaferro, Angelina Pagano, Jennifer Palencia, Erica Peterson, Eduardo Sanchez, Keegan Syron, Madison Tabor, Emelys Villareal, Jonathan Webster, Alexandra Zurek.

Grade 9: Elizabeth Clark, Joseline Colon, Blayr Corazzini, Madison Hilton, Alexis Hubbard, Emelia Jacobi, Kevin Lin, Madison Manwaring, Samuel Mastrangelo, Emma Mc Cabe, Kathleen Mc Cabe, Zoe Medina, Myles Murray, Karla Rivas, Tabina Sherwani, Nellie Spackman, Grace Syron, Lena Wolf.

Grade 8: Jorlan Alvarez, Julesiah Atkins, Brandon Clark, Reese Costello, Maximo Cruz, Jillian Golden, Cem Harvey, Garrick Hughes, Jacob Kahn, Xavier Kahn, Saed Puac, Nereida Toribio, Miguel Torres, Thomas Tsaveras, Brittany Walker.

Grade 7: Ahkee Anderson, Autumn Behrle, Sailor Combs-Pollock, Caitlyn De Fio, McKenna Demarest, Kaylee Hansen, Isabelle Higgins, Emily Hughes, Christopher Kuczynski, Digby Loveless, Courtney Martocchia, Joseph Mc Innis, Mack Mezynieski, Irene Hope Papamichael, Jackson Rung Wile, Joshua Santacroce, Melody Silie, Jessica Villareal, Sophia Wachtel, Drew Wolf.

HONOR ROLL

Grade 12: Sophia Albizures, Dawn Angevine, Cindy Azurdia, Stephanie Clark, Chloe Creighton, Niklas Droskoski, Cinthia Gaitan, Moses Gonzalez, Shannon Hands, Adeline Haugen, Kelsey Hubbard, David Krumenacker, Ivy Manwaring, Rony Perez, Elizabeth Powe, Rosario Rodriguez, Jarod Tramontana, Jason Van Brunt.

Grade 11: Andrew Aurichio, William Blasko, Dylan DePetro, Senih Gorgulu, Mark Guliaiev, Rosa Hernandez, Stephanie King, Nikos Panagopoulos, Paige Pope, Bayron Rivas, Isabel Wachtel.

Grade 10: Paige Asimenios, Lucina Aurichio, Benjamin Bracken, Mathew Cardi, Ellen Cecaida, Adrianna Chandler, Oscar Coc Tomas, Sarah Gogan, Joseph Henry, Rachael Hughes, Dominique Kart, Rosa Lopez, Benjamin Marczewski, Matthew Wysocki.

Grade 9: Carlos Chapeton Masin, Rosa Chapeton, Shannon Colfer, Anna Maria Llukaci, Jenna Loper, Casper Loveless, Jordan Marshall, Kristian Nikolov, Ashley Payne, Kateryn Pineda Rivas, Scott Rock, Isabelle Torres, Matthew Tuthill.

Grade 8: Mateo Arias-Roldan, Emelyn Azurdia, William Chapeton, Anna Coria, Jose Coria, Jason Cruz Rodriguez, Jacob Mazzaferro, James Morrison, Joseph Owens, Anyelina Ramirez, Christian Romero, Andria Skrezec, James Stulsky, Ian Thompson, Christopher Vedder, John Wright, Joseph Wysocki.

Grade 7: Jammye Calderon-Orellana, Ava Cosby, William Donahue, Marilu Galicia, Matthew Gomez, Demetrios Mantzopoulos, Lizania Martinez-Arroyo, Andrea Mena-Ochoa, Daniela Moranchel-Flores, Bryan Soriano, Marissa Swiskey, Veronica Ware.

Comments

comments