Third-quarter honor for Greenport Junior-Senior High

05/16/2015 10:00 AM |

HIGH HONOR ROLL

Grade 12: Brittany Doucett, Caitlin Grilli, Aylin Guvenc, Shannon Hands, Adeline Haugen, Samantha Henry, Carolyn Hulse, Megan Murray, Dennis Nikolov, Carolyn Saito, Kenya Sanders, Sarah Tuthill, Christian Van Cleef, Jonathan Vasquez, Sean Walden, Connor Whittle. 

Grade 11: Valentina Acero, Ryan Costello, Marina DeLuca, Mercedes Edwards, Natalya Flythe, Liam Lieblein, Maxwell Mastrangelo, Thomas Spackman, Rosemary Volinski, Isabel Wachtel, Brendan Walker, Nicholas Wallace.

Grade 10: Garrison Bennett, Toni Esposito, Ginger Hughes, Dominique Kart, Robert Kruszeski, Caitlyn Macomber, Vivian Mantzopoulos, Maia Mazzaferro, Patrick McFarland, Sean Okula, Angelina Pagano, Jennifer Palencia, Erica Peterson, Charles Poliwoda, Madison Tabor, Emelys Villareal, Jonathan Webster, Alexandra Zurek.

Grade 9: Elizabeth Clark, Joseline Colon, Blayr Corazzini, Cinthia Gonzalez, Madison Hilton, Alexis Hubbard, Emelia Jacobi, Anna Maria Llukaci, Jenna Loper, Madison Manwaring, Samuel Mastrangelo, Emma McCabe, Kathleen McCabe, Zoe Medina, Karla Rivas, Tabina Sherwani, Nellie Spackman, Grace Syron, Isabelle Torres, Matthew Tuthill, Lena Wolf.

Grade 8: Jorlan Alvarez, Jose Arias-Roldan, Julesiah Atkins, Brandon Clark, Reese Costello, Jillian Golden, Cem Harvey, Garrick Hughes, Jacob Kahn, Xavier Kahn, Cristian Lopez-Giron, Saed Puac, Colin Rossetti, Nereida Toribio, Miguel Torres, Thomas Tsaveras, Brittany Walker, John Wright.

Grade 7: Ahkee Anderson, Autumn Behrle, Sailor Combs-Pollock, McKenna Demarest, Matthew Gomez, Kaylee Hansen, Isabelle Higgins, Emily Hughes, Christopher Kuczynski, Courtney Martocchia, Joseph McInnis, Mack Mezynieski, Daniela Moranchel-Flores, Irene Papamichael, Jackson Rung Wile, Joshua Santacroce, Melody Silie, Bryan Soriano, Jessica Villareal, Sophia Wachtel, Drew Wolf.

HONOR ROLL

Grade 12: Sophia Albizures, Dawn Angevine, Cindy Azurdia-Coloma, Stephanie Clark, Catherine Creedon, Chloe Creighton, Niklas Droskoski, Jasmine Fell, Cinthia Gaitan, Yanet Garcia, Moses Gonzalez, Kelsey Hubbard, David Krumenacker, Ivy Manwaring, Emma Marshall, Nicole McDaniel, Rony Perez, Elizabeth Powe, Lilybeth Quinones, Willie Riggins, Rosario Rodriguez, Isabelle Simon, Maria Soriano, Timmy Stevens, Eric Tonyes.

Grade 11: Andrew Aurichio, William Blasko, Dylan DePetro, Senih Gorgulu, Mark Guliaiev, Rosa Hernandez, John Karatzas, Tyler Kruszeski, Pedro Moraes, Nikos Panagopoulos, Aidan Pollock, Paige Pope, Carly Short.

Grade 10: Paige Asimenios, Benjamin Bracken, Ellen Cecaida, Adrianna Chandler, Michael Christman, Oscar Coc Tomas, Sarah Gogan, Tashan Lawrence, Jared Leon, Rosa Lopez, Benjamin Marczewski, Jose Pineda Rivas, Eduardo Sanchez, Kenia Santamaria, Keegan Syron, Kathleen Tuthill.

Grade 9: Carlos Chapeton Masin, Rosa Chapeton, Shannon Colfer, Kevin Lin, Casper Loveless, Jordan Marshall, Myles Murray, Ashley Payne, Abby Perez, Leslie Perez, Kateryn Pineda Rivas, Sean Sepenoski, Joshua Soto Munoz.

Grade 8: Emelyn Azurdia, Anna Coria, Jason Cruz Rodriguez, Johnathan Montgomery-Medina, Anyelina Ramirez, Frank Ruiz, Christopher Vedder, Joseph Wysocki.

Grade 7: John Blasko, Jammye Calderon-Orellana, Ava Cosby, Caitlyn De Fio, William Donahue, Marilu Galicia, Digby Loveless, Lizania Martinez-Arroyo, Andrea Mena-Ochoa, Marissa Swiskey, Paige Wachtel.

Comments

comments